Specjalista ds. IT

miejsce pracy: Kwidzyn

Zakres obowiązków:   Wymagania:   Na stanowisku oferujemy:
  • nadzorowanie i administracja siecią informatyczną,

  • administracja systemami Windows Server, Linux,

  • administrowanie bazami danych Firebird, Oracle, MySQL,

  • administrowanie systemem: ERP, RCP, terminali wagowych, innych,

  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy,

  • usuwanie awarii, konserwacja różnego rodzaju sprzętu i sieci informatycznej,

  • zarządzanie monitoringiem CCTV, GPS, konfiguracja, instalacja

  • 2 letnie doświadczenia w zawodzie informatyka lub pokrewnym

  • znajomość protokołów sieciowych LAN, WLAN, VPN oraz podstaw działania sieci

  • podstawowa znajomość aplikacji webowych oraz języka PHP, HTML,

  • znajomość konfiguracji, instalacji i administracji systemów operacyjnych rodziny Microsoft Windows,

  • znajomość administracji i konfiguracji systemu operacyjnego Linux,

  • zapewnienie poufności i bezpieczeństwa danych firmy,

  • praktyczna umiejętność instalacji sprzętu oraz oprogramowania,

  • umiejętność usuwania usterek i awarii,

  • znajomość zagadnień związanych z administracją baz danych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,

  • ciekawą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywana powierzonych zadań,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  (CV wraz ze zdjęciem + List motywacyjny) na adres: kadry@zielinscy.pl z dopiskiem w temacie: SPECJALISTA DS. IT
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.